سوالات خود را در زمینه تحصیل در ترکیه ارسال کنید. لغو پاسخ

طبیعتا دیگر زمان هم به عقب بازنمیگردد.. و بطور کلی با پیگیری آمار قبولی های آزمون یوس داوطلبین ایرانی و پذیرش در دانشگاههای ترکیه، به موضوع ارائه مشاوره های غلط به متقاضیان و خانواده های آنان بیش از پیش پی میبریم.

گروه آموزشی یونی لند به جد بر این مهم تاکید دارد که هر آموزشگاهی اگر موفق به کسب نتایج شده است، حتما فرد یا افرادی دانش پذیران آن آموزشگاه را دائماً پیگیری کرده است.

۵۰ نفر از مشاوران ما در حال حاضر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

(تمامی کلاسهای یوس بهمراه آزمونهای آزمایشی و جامع میباشد)

در حقیقت باید بگوییم هزینه شرکت در این دوره ها در هر موسسه و آموزشگاه متفاوت است و به همین دلیل نمی توان مبلغ معینی را ذکر کرد.

در تدریس فصول این آزمون، مدرسان دپارتمان آزمون یوس مجموعه یونی لند متعهد به بررسی دائمی نمونه سؤالات دانشگاه‌ها هستند.

برای قبولی در آزمون یوس، نمره نزدیک‌تر به ۱۰۰ لازم است. نمره قبولی در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی حداقل ۹۹ یا ۹۸ است.

من سال یازدهم هستم میخواستم بپرسم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

با سلام، کلاسهای آنلاین، هر گروه از ۱۵ تا ۲۰ نفر و کلاسهای حضوری به لحاظ رعایت پروتکل های ناشی از “کرونا”، حداکثر ۸ نفر در کلاسهای با ظرفیت ۴۰ نفری برگزار میشود.

این آزمون ها منطبق بر بودجه بندی و طرح درس اساتید در بازه های زمانی مشخص شده برگزار می شوند. و به مرور با جلو رفتن مباحث فصول آزمون یوس را کامل می کنند.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟ اگر می‌خواهید در آزمون‌های یوس مرکزی و آزمون یوس دانشگاه‌های ترکیه شرکت کنید و هیچ سوالی در جلسه آزمون شما را غافلگیر نکند این دوره برای شما مناسب است.

پشتیبانی کامل از طریق سایت، تلگرام، اینستاگرام و سایر رسانه‌های یونی‌لند

کلاس آنلاین و حضوری یوس آموزش ریاضی یوس آموزش هوش یوس آموزش هندسه یوس آموزش رایگان یوس منابع آزمون یوس حل تشریحی سوالات یوس آزمون یوس تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up
باز کردن واتساپ
1
چه کمکی از دست ما برمیاد
سلام
چه کمکی از دست ما برمیاد؟